Відгуки про компанію caiman.club
- Андрей Ш.
- Олександр П.
- Костянтин Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр С.
- Виктор М.
все гарно.
дякую!
бажано безкоштовну доставку. - Євгеній Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алексей Л.
- Олександр Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець не виходить на зв'язок
не рекомендую - Галина Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Загалом, все нормально, до обслуговування претензії в мене не має, але товар не відповідає опису і якості! Взуття замовила 40 розмір, прийшло 40 але насправді 41,заміряла устілку вона 27см.в розмірній сітці це 41 розмір.
На один розмір більше -це вже великі незручності,особливо,на війні,коли багато часу проводити взутому,і бути постійно у русі!
Скажіть, будь ласка,у вас не має розміру меншого від 40?
Костюм теж має свої недоліки! Не вистачає карманів на рукавах,блискавки не тої якості, вентиляційної пахової блискавки теж не має, липучки на капішоні зовсім відсутні ,вже він не виконує тої функції,що було описано в рекламі.Сама якість не погана,але більше зможу написати,коли чоловік протестує його на війні.
Дякую за увагу, продавці ввічливі, будь ласка, зверніть увагу на мій коментар і попробуйте виставляти товар в рекламі відповідний!🙏🙏
Ми замовляємо, бо звертаємо увагу 🧐 (на такі важливі) дрібниці, бо вони дуже потрібні в польових умовах !!! Я замовляла вже декілька разів у вашому магазині, минулого разу все було добре.Не ображайтесь на мою критику, але я повідомляю недоліки.
Думаю, що ви мені перетелефонуєтне, дякую.- Олександр
Вам відправили не той костюм (іншу модель).
- Олександр
